چهار شنبه 28/07/1400   8:51 AM
نام کاربری:
کلمه عبور:
یاد آوری رمز عبور| ثبت نام        
ایمیل:
شرکت فناوری پردازش پیشرفته، شرکت تخصصی خدمات و پشتیبانی سخت افزار کامپیوتر گروه تتراتک می باشد.
تجربه سالیان متمادی در تعمیرات انواع قطعات کامپیوتر و سرویس دهی به شبکه و سیستم های کامپیوتری شرکتها در قالب قراردادهای سرویس و نگهداری، این شرکت را به یکی از توانمندترین شرکتهای فعال و متخصص در زمینه خدمات سخت افزاری تبدیل کرده است.
از آنجایی که ارائه راه حل های سخت افزاری در راه اندازی و نگهداری سیستم های کامپیوتری و شبکه مستلزم داشتن اطلاعات دقیق و تخصصی از ساختار و توانایی قطعات سخت افزاری مرتبط با آن است این شرکت می تواند با تکیه بر دانش خود در این زمینه، محصولات مناسبی را جهت فروش به مشتریان خود ارائه و توصیه نماید.
در حوزه کامپیوترهای لپ تاپ، این شرکت با ارائه کامپیوترهای نوت بوک Dell با گارانتی زیگورات یکی از بهترین گزینه ها را به مصرف کنندگان نوت بوک ارائه می نماید. کامپیوترهای دسکتاپ و سرور نیز از این قاعده مستثنی نبوده و این شرکت با ارائه محصولات رده دسکتاپ و سرور Dell می تواند نیازهای سخت افزاری مشتریان خود را به بهترین شکل ممکن برآورده سازد.
تعمیرات کلیه قطعات سخت افزاری کامپیوتر و همچنین قراردادهای سرویس و نگهداری اجرا شده توسط این شرکت، خانواده بزرگی از مشتریان را برای گروه شرکتهای تتراتک و سایر محصولات آن ایجاد نموده است.
شرکت فناوری پردازش پیشرفته به عنوان شرکت مادر تخصصی خدمات سخت افزار کامپیوتر همچنین وظیفه ارائه خدمات پشتیبانی سخت افزار و شبکه سایر شرکتهای گروه را در جهت ارائه سرویس بی وقفه به مشتریان گروه به عهده دارد.

صفحه اصلی    درباره ما    محصولات و خدمات    آرشیو اخبار    مجوز و تأییدیه ها    فروشگاه    دانلود    تماس با تتراتک Copyright © 2008 - Tetratech IT Group       Powered by WisePortal®