چهار شنبه 28/07/1400   8:41 AM
نام کاربری:
کلمه عبور:
یاد آوری رمز عبور| ثبت نام        
ایمیل:
شرکت فناوری ارتباطات پیشرفته، شرکت تخصصی ارائه خدمات اینترنتی و تلفن VOIP گروه تتراتک می باشد.
داشتن سالیان متمادی تجربه در زمینه ارائه خدمات اینترنتی به تولید کنندگان محتوا و وب سایتهای اینترنتی، این شرکت را به یکی از باسابقه ترین و بزرگترین شرکتهای ارائه دهنده خدمات میزبانی مبدل نموده و هم اکنون این شرکت تعداد بسیاری از سرورهای اینترنتی و همچنین تعداد بی شماری از وب سایتهای ایرانی و خارجی را به وسیله امکانات خود در خارج و داخل ایران سرویس دهی می نماید.
در حوزه تلفن اینترنتی نیز این شرکت با ارائه راه حل های Point To Point در برقراری ارتباطات تلفنی مبتنی بر تکنولوژی VOIP راه حل های مقرون به صرفه ای را به مصرف کنندگان خانگی و شرکتی ارائه می نماید.
این شرکت به عنوان ارائه کننده خدمات ISP وظیفه پشتیبانی و سرویس دهی به سایر شرکتهای گروه در زمینه فراهم سازی Backbone ارتباطی و مخابراتی را به عهده دارد و با بهره گیری از بهترین تجهیزات کارآمد و با تکیه بر سیاست مشتری مداری خود توانسته است سهم مهمی از بازار این صنعت را در اختیار خود داشته باشد.
 کارکنان این شرکت به طور مستمر با بروز رسانی اطلاعات  خود در زمینه جدیدترین نرم افزارها و سخت افزارها همواره در تلاشند جدیدترین تکنولوژی روز را به کاربران ارائه نمایند.
صفحه اصلی    درباره ما    محصولات و خدمات    آرشیو اخبار    مجوز و تأییدیه ها    فروشگاه    دانلود    تماس با تتراتک Copyright © 2008 - Tetratech IT Group       Powered by WisePortal®