چهار شنبه 28/07/1400   8:33 AM
نام کاربری:
کلمه عبور:
یاد آوری رمز عبور| ثبت نام        
ایمیل:
شرکت فناوری امنیت پیشرفته، شرکت تخصصی ارائه خدمات امنیت شبکه و سرور گروه تتراتک می باشد.
این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآمد خود، محصولات و خدمات بی نظیری را در جهت ایمن سازی شبکه های کامپیوتری و سرور در برابر ویروس ها، هکرها و . . .، انتقال اطلاعات بر روی وب و آزمایش نرم افزارهای کاربردی ارائه می نماید.
 در حوزه ایمن سازی شبکه و سرور، مشاورین و مهندسان این شرکت می توانند بر اساس نیاز مشتری و ساختار ذخیره سازی و میزبانی اطلاعات آن، راه حل های بدیعی را بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا و برای انواع سیستم عامل سرور و توپولوژی های شبکه ارائه کنند.
از آنجائیکه حفظ و نگهداری اطلاعات برای سازمان ها و شرکتهای بزرگ همواره یکی از دغدغه های مدیران آن ها می باشد، خدمات ایمن سازی این شرکت می تواند راهگشای مشکلات مشتریان در این زمینه باشد. انتقال اطلاعات مهم بر روی وب همواره از جانب هکرها و نرم افزارهای شنود و جاسوسی اطلاعات مورد تهدید واقع می شوند.
شرکت فناوری امنیت پیشرفته با ارائه لیسانس SSL، صحت انتقال اطلاعات شما بر روی وب را تضمین می نماید. با نصب SSL بر روی سرور و استفاده از امضای دیجیتال می توانید در محیطی کاملاً ایمن با کدینگ 128 بیتی به انتقال اطلاعات مهم خود بر روی وب بپردازید.
ویروس های کامپیوتری نیز همواره یکی از مهمترین تهدیدات برای از کار انداختن نرم افزارها و شبکه های کامپیوتری می باشند. شرکت فناوری امنیت پیشرفته با ارائه محصولات ضد ویروس شرکت Symantec با لیسانس Original، گستره بزرگی از محصولات امنیتی آن شرکت را به مصرف کنندگان ایرانی ارائه می نماید.
صفحه اصلی    درباره ما    محصولات و خدمات    آرشیو اخبار    مجوز و تأییدیه ها    فروشگاه    دانلود    تماس با تتراتک Copyright © 2008 - Tetratech IT Group       Powered by WisePortal®