پنج شنبه 14/05/1400   2:40 AM
نام کاربری:
کلمه عبور:
یاد آوری رمز عبور| ثبت نام        
ایمیل:
 

  
عنوان :  نسخه جدید دموی wise portal
تاریخ :  22/10/1387
منبع :  
شرح :
wise portal هوشمندترین و قویترین نرم افزار ایرانی و فارسی تحت وب برای ساخت و مدیریت وب سایت و پورتال های اینترنتی می باشد كه می توان از آن برای تولید یك سایت كوچك تا سایت یك سازمان یا شركت بزرگ استفاده نمود.
نرم افزار مدیریت پورتال با ماژول ها و بخش های متعدد این امكان را برای شما فراهم می سازد كه بخش های دینامیك سایت خود را براحتی ساخته، اطلاعات را به روز كرده و آنها را مدیریت كنید.
از آنجائیكه در طراحی این نرم افزار از آخرین تكنولوژی روز استفاده شده و نكات امنیتی آن رعایت گردیده می توانید بالاترین اطمینان را از صحت عملكرد و امنیت سایت خود داشته باشید.
استفاده از سیستم پر قدرت پرداخت اینترنتی مخصوص کارتهای شتاب, ویزا و مسترکارت طراحی شده در گروه شرکتهای فناوری اطلاعات تتراتک به عنوان یکی از بخش های نرم افزار امکان انجام تراکنش های مالی را در وب سایت شما فراهم می سازد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد wise portal  و امکانات آن به وب سایت  www.tetratech.ir مراجعه نمایید و همچنین برای مشاهده نسخه جدید دموی wise portal  به سایت  www.wiseportal.net مراجعه نمایید.

صفحه اصلی    درباره ما    محصولات و خدمات    آرشیو اخبار    مجوز و تأییدیه ها    فروشگاه    دانلود    تماس با تتراتک Copyright © 2008 - Tetratech IT Group       Powered by WisePortal®