چهار شنبه 28/07/1400   9:48 AM
نام کاربری:
کلمه عبور:
یاد آوری رمز عبور| ثبت نام        
ایمیل:
 

  
عنوان :  Ticket،محصول جدید تتراتک آماده عرضه به بازار کار
تاریخ :  20/02/1388
منبع :  تتراتک
شرح :
نرم افزار Ticket برنامه اي است که اتوماسيون ارسال ، ثبت و پاسخ گويي پيام هاي رد و بدل شده بين کاربران، مشتريان و پرسنل يک سازمان را انجام مي دهد .همچنين اين نرم افزار تحت وب داراي يک نرم افزار کوچک مقيم در حافظه ( Agent ) مي باشد . اين نرم افزار بر روي کامپيوتر شخصي شما نصب شده و در صورت دريافت پيام بلافاصله با اخطار هاي متوالي گيرنده را از دريافت پيام مطلع مي سازد . همچنين امکان تعريف ارسال پيام به صورت ايميل و SMS در سيستم وجود دارد .
از خصوصیات بارز این نرم افزار می توان به این موارد اشاره کرد : اين نرم افزار در 2 حالت ارسال پيام بين کليه پرسنل يک سازمان ( سازماني ) و ارسال پيام تنها از مشتريان سازمان به کارشناسان سازمان ( پشتيباني ) کار مي کند .
نرم افزار Ticket داراي يک سال گارانتي ، پشتيباني و به روز رساني رايگان شامل ارتقاء نسخه نرم افزار نصب شده با نسخه هاي جديد آن به مدت يکسال مي باشد .
در زير به برخي از امکانات اين نرم افزار اشاره شده است .
1 - پشتيباني از محيط راست چين و چپ چين و Html براي ورود متن تيکت .
2 - امکان ارسال 70 کاراکتر اول پيام خيلي فوري از طريق SMS براي گيرنده .
3 - امکان ايميل شدن پيام ها براي گيرنده .
4 - پشتيباني و بروز رساني رايگان به مدت يکسال .
5 - امکان متصل کردن بينهايت فايل به پيام .
و موارد و امکانات بسیار دیگر ...
برای دریافت اطلاعات کاملتر و همین طور دریافت لیست قیمت و هزینه های نصب این نرم افزار به قسمت محصولات و خدمات در سایت www.tetratech.ir مراجعه نمایید و ایست قیمت در از بخش دانلود این سایت مشاهده نمایید .
صفحه اصلی    درباره ما    محصولات و خدمات    آرشیو اخبار    مجوز و تأییدیه ها    فروشگاه    دانلود    تماس با تتراتک Copyright © 2008 - Tetratech IT Group       Powered by WisePortal®