چهار شنبه 28/07/1400   9:23 AM
نام کاربری:
کلمه عبور:
یاد آوری رمز عبور| ثبت نام        
ایمیل:
 

  
عنوان :  ارائه آخرین دستاوردهای گروه تتراتک در ITEX کیش
تاریخ :  10/11/1387
منبع :  
شرح :
گروه شرکتهای تتراتک آخرین دستاوردهای علمی و فنی خود را در نمایشگاه ITEX کیش به متخصصین و علاقه مندان فناوری اطلاعات و ارتباطات ارائه خواهد نمود.
دستاوردهای ارائه شده در این نمایشگاه، شامل طیف وسیعی از محصولات و خدمات منحصر به فرد شرکتهای عضو گروه تتراتک است و تقریبا تمامی زمینه های فعالیت گروه را پوشش می دهد.
از جمله محصولات ویژه ارائه شده در نمایشگاه ITEX می توان به جدیدترین ویرایش نرم افزار هوشمند مدیریت وب سایت Wise Portal اشاره نمود که می توان آن را تحولی شگرف در میان نرم افزارهای مشابه ایرانی و خارجی دانست.
تفکر حاکم بر تولید این نرم افزار به گونه ای است که تمامی کاربران اعم از استفاده کنندگان نهایی از وب سایت و همچنین طراحان وب سایت به راحتی می توانند با آن کار نموده و به اهداف خود دست یابند. این نرم افزار در واقع بستری خواهد بود که کاربران آن اعم از کاربران مبتدی یا حرفه ای می توانند به راحتی با اضافه کردن امکانات مورد نیاز وب سایت مد نظر خود را ساخته و به راحتی هرچه تمامتر آن را ویرایش نمایند.
در عین حال از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار می توان به امنیت بسیار بالا و امکانات فوق العاده آن جهت کار کردن با تصاویر وب سایت اشاره نمود. در این نرم افزار امکاناتی جهت کار با تصاویر وب سایت (به طور مثال بنرهای تبلیغاتی) در اختیار مدیر وب سایت قرار گرفته که تقریبا تا پیش از این غیر ممکن می نموده است.
همچنین در صورت درخواست متقاضیان نسخه مبتنی بر آژاکس این نرم افزار نیز قابل ارائه می باشد. ویرایش جدید نرم افزار Wise Portal طبق برنامه باید ابتدا در بازارهای خارجی و ظرف 3 ماهه اول سال 1388 به بازار ایران ارائه می گردید که به دلیل حضور تتراتک در جشنواره کیش هم اکنون در اختیار عموم قرار گرفته است.
یکی دیگر از سرویس های ویژه ارائه شده توسط تتراتک در این نمایشگاه، سرویس آنلاین ثبت دامنه و میزبانی وب گروه است که تقریبا عملیات ثبت، تغییرات، تمدید و کم و زیاد کردن امکانات در آن به صورت آنلاین و توسط مشتری صورت می گیرد.
با استفاده از بستر ارائه شده توسط تتراتک، مشتری می تواند به وب سایت مراجعه نموده و همه خدمات مورد درخواست خود اعم از اصل سرویس، امکانات اضافی مورد نیاز و حتی نوع پشتیبانی مد نظر خود را در سایت انتخاب و بلافاصله شروع به استفاده از آن نماید.
با استفاده از این سرویس، مشتری ها هرگز برای خدمات اضافه ای که معمولا به اجبار به آن ها تحمیل می گردد هزینه ای پرداخت ننموده و در عین حال می توانند سرویس را دقیقا به همان شکلی که مورد نیازشان است و علاقه مند هستند سفارش داده و از آن استفاده نمایند.
ایجاد بستر درخواست و صدور ویزا کارت (Virtual Visa Card) مجازی به صورت آنلاین و در لحظه از دیگر خدمات ویژه ارائه شده توسط گروه تتراتک در نمایشگاه کیش می باشد. این سرویس به کاربران ایرانی این امکان را خواهد داد که بتوانند از طریق وب سایت سرویس، ویزا کارت مجازی با میزان اعتبار درخواستی سفارش داده و بلافاصله آن را دریافت و از آن استفاده نمایند.
با استفاده از این سرویس همه می توانند به راحتی خریدهای کالا و خدمات خود را از سایتهای غیر ایرانی که به شبکه های ویزا یا مستر کارت متصل هستند انجام داده و سفارشات را در آدرس خود دریافت نمایند.
علاوه بر سهولت دریافت سرویس برای کاربران، ویژگی منحصر به فرد این سرویس سرعت بسیار بالای آن است که به کاربر اجازه می دهد در لحظه تصمیم به خریدی مثلا به مبلغ 500 دلار گرفته و حداکثر 5 دقیقه بعد از ورود به وب سایت سرویس، 500 دلار اعتبار خود را جهت خریدی بی دردسر در اختیار داشته باشد.
سرویس اینترنتی www.books.ir نیز که به کاربران اجازه می دهد کتابهای موجود بر روی وب سایت شرکت آمازون (www.amazon.com) را خرید نموده و هزینه آن را بر اساس ریال و با استفاده از شبکه شتاب پرداخت نمایند در نمایشگاه کیش به علاقه مندان ارائه گردیده است.
از دیگر محصولات و خدمات ارائه شده توسط گروه شرکتهای تتراتک در نمایشگاه کیش می توان به خدمات سرورهای اختصاصی اینترنتی و VPS، نرم افزار تبلیغات اینترنتی Direct Promote، نرم افزار فروشگاه الکترونیکی Visual Store و صدور کارتهای فیزیکی Visa/Master Card اشاره نمود.
نمایشگاه ITEX از 11 تا 15 بهمن 1387 در جزیره کیش برگزار می گردد.
علاقه مندان می توانند از غرفه گروه شرکتهای فناوری اطلاعات تتراتک در سالن 2، غرفه شماره 56 بازدید نمایند.
صفحه اصلی    درباره ما    محصولات و خدمات    آرشیو اخبار    مجوز و تأییدیه ها    فروشگاه    دانلود    تماس با تتراتک Copyright © 2008 - Tetratech IT Group       Powered by WisePortal®