دو شنبه 15/09/1400   7:32 PM
نام کاربری:
کلمه عبور:
یاد آوری رمز عبور| ثبت نام        
ایمیل:

  ...Where Zero & Ones turns to Billions

گروه شركت هاي فناوري اطلاعات تتراتک متشكل از چهار شركت فناوري ارتباطات پيشرفته، فناوري سیستمهای پيشرفته، فناوري امنيت پيشرفته و فناوري پردازش پيشرفته با هدف ارايه Total Solution در زمينه نيازهاي IT كشور در سال 1383 تشكيل گرديد. سابقه فعاليت شركت هاي اين گروه به سال 1378 بر مي گردد.
شركت هاي اين گروه با چهار زمينه فعاليت: ارتباطات، نرم افزار، سخت افزار و امنيت شبكه و با تكيه بر ارتباطات بين المللي خود همواره ارايه برترين محصولات و خدمات مبتني بر تكنولوژي روز دنيا را سياست كاري خود قرارداده اند. ارايه خدمات و محصولات در چهار گروه ارتباطات، نرم افزار، سخت افزار و امنيت شبكه باعث گرديده تا كليه نيازهاي IT مشتريان در گروه شرکتهای تتراتک برآورده گردد.
دیدگاه، فرهنگ و حرکت سریع گروه باعث گردیده تا هر نیاز به سرعت تحلیل و  بهترین راه حل برای آن پیدا و اجرا گردد، به طوری که بعضی از خدمات و محصولاتی که در حال حاضر قابل ارائه به مشتریان هستند در ابتدا جزء نیازهای شرکتهای گروه بوده و در راستای حل مشکل در آن زمان بوجود آمده اند.
با درنظر داشتن این مهم، مشتریان گروه شرکتهای تتراتک می توانند از این موضوع اطمینان کامل داشته باشند که همه نیازهای آنها در راه حل های IT ارائه شده توسط گروه شرکتهای تتراتک پیش بینی شده است، چرا که بهترین درک از نیاز مشتری هنگامی حاصل می گردد که سرویس دهنده تمام و کمال خود را در مکان و سطح مشتری قرار دهد. همچنین در تهیه و تولید محصولات و ارائه خدمات، هر کدام از شرکتهای گروه بعنوان پشتیبان وسرویس دهنده برای دیگر شرکتها و در راستای تکمیل خدمات عمل می نمایند تا حداکثر رضایت مشتری در کوتاهترین زمان و در یک مکان میسر گردد.
علاوه بر موارد فوق بخش پویای تحقیق و توسعه گروه تتراتک ، بصورت بی وقفه در حال شناسایی نیازهای جدید و ارائه خدمات مناسب برای آینده است.
هم اکنون دامنه خدمات ارائه شده توسط تتراتک به حدی وسیع است که کمتر نیاز شخصی و تجاری در زمینه فناوری اطلاعات را بی پاسخ می گذارد.
تفکر کار گروهی و فرهنگ پویای مجموعه از ارزشمندترین دارایی های گروه شرکتهای تتراتک بوده و پرسنل متخصص و متعهد شركت هاي عضو گروه تتراتك همواره نظم كاری، سختكوشي و بروز رساني دانش خود را سرلوحه كار قرار داده و همه افراد و بخشهای شرکت، تولید،ارائه خدمت و جلب رضايت مشتريان را بزرگترین هدف خود می دانند.

صفحه اصلی    درباره ما    محصولات و خدمات    آرشیو اخبار    مجوز و تأییدیه ها    فروشگاه    دانلود    تماس با تتراتک Copyright © 2008 - Tetratech IT Group       Powered by WisePortal®